Kreativní koktejly, které dokonale kombinují podzimní chutě

Letní koktejly jsou dobře známé. Na podzim si ale můžete koktejly vychutnat stejně dobře. Jablka, hrušky, dýně, brusinky a koření jsou stejně dobré komponenty do drinků jako ananas nebo třešně v létě. Útulné koktejly si můžete užít nejen v baru, ale také u sebe doma. Naučte se namíchat jedinečné drinky a potěšíte i své přátele. Inspirace na vás čeká zde!

Applejack Rabbit

Jablečná brandy, citronová a pomerančová šťáva s javorovým sirupem na konec. Tento koktejl pochází již z toku 1927, ale nedávno získala novou tváří díky barmanovi jménem Jim Meehan. Tento sladko-kyselý nápoj bude ideální pro všechny, kdo milují citrusy a jablka.

Doporučený článek:  Příprava pokrmů v myčce nádobí je zajímavou alternativou k tradičnímu vaření

Forbidden Sour

Zakázaná kyselost je jednoduchým drinkem, který si vychutnáte během celého podzimu. Potřebujete likér z granátového jablka, bourbon a citronovou šťávu. Směs těchto chutí vykouzlí jedinečný zážitek na jazyku. Navíc má drink nádhernou barvu, která vás okouzlí.

Zdroj obrázku: Freepik

Goldwyn Follies

Recept na koktejl od destiléra Allena Katze přináší velkou novinku. Kombinuje v sobě gin, jablečnou šťávu, brusinkovou šťávu a černý čaj s kořeněným skořicovým sirupem. Správně by měl výsledek zdobit také plátek jablka. Díky tomu bude drink působit velmi elegantně a podzimně.

Doporučený článek:  Alternativy, které nahradí maso a přijdou vhod nejen ve vegetariánské stravě

Early Flip

Kanadská whiskey a amaro Cynar je dokonalá kombinace chutí. K tomu přidejte Cointreau, celé vejce a sirup s hřebíčkem. Výsledek působí na první pohled jako káva s nádhernou barvou. Ve skutečnosti se jedná o vynikající koktejl na chladné podzimní dny.

Autumn

Tohle je pravý sezónní drink, který musíte vyzkoušet. Barmani v tomto případě kombinují hruškovici, applejack, sherry, javorový sirup a jablečný bitters. Tento nápoj vám příjemně zahřeje, protože v sobě spojuje úžasné chutě, které přináší pocit tepla. S každým z těchto koktejlů si užijete krásný podzim a chutě, na které nikdy nezapomenete. Vyzkoušejte je a najděte svého favorita.

Zdroj: https://insanelygoodrecipes.com/fall-cocktails/
.

Doporučené články