Pěna na holení rozzáří zrcadlo i koupelnu, dveře zbaví vrzání

V obchodech s drogerií je nepřeberné množství výrobků pro holení, mezi kterými lze nalézt různé značky a typy pěn. Každá pěna je navržena s ohledem na různé typy pokožky a s cenovkou odpovídající kvalitě. Správně zvolená pěna na holení může být skvělým pomocníkem při odstranění chloupků, ale její využití nemusí být omezeno pouze na tento účel. Většina lidí si ani neuvědomuje, že tento produkt lze využít i při běžných domácích aktivitách.

Pěna na holení – nečekaný pomocník pro opravu pantů dveří

Potřebujete rychle ošetřit panty dveří, ale nemáte po ruce speciální olej? Nevadí! Stačí vám běžná pěna na holení. Překvapivě se totiž ukazuje, že tato kosmetická pomůcka může posloužit i v domácím opravářství. Jednoduše rozetřete pěnu podél pantů, nechte ji působit pár minut a pak odstraňte přebytečnou pěnu měkkým hadříkem. Záhy zjistíte, že dveře získají tichost, jakou jste si přáli. Co je nejlepší, tato rychlá aplikace nevyžaduje návštěvu obchodu ani hledání jiných náhradních prostředků.

Doporučený článek:  Zápach v plastových dózách umí být odolný, domácí prostředky ho však účinně eliminují
Zdroj obrázku: Freepik

Zrcadla bez šmouh díky pěně na holení

Zrcadla jsou často terčem páry, otisků prstů a nečistot, které nám kazí čistý obraz. Ale nezoufejte! Pěna na holení je skvělým řešením. Jednou týdně naneste malé množství pěny na holení na měkký hadřík nebo papírový ručník a důkladně vyčistěte zrcadlo. Nezapomeňte dosáhnout na každý kousek povrchu. Při dalším použití si všimnete, že pěna udržuje zrcadlo bez povrchových skvrn a páry a vy se budete radovat z perfektně čistého zrcadla.

Doporučený článek:  Nakládané okurky můžeme pasterizovat dvěma snadnými metodami

Hřebeny a koupelnové plochy v novém světle díky pěně na holení

Aniž byste to tušili, pěna na holení může přinést nový život do vaší koupelny. Jak? Například tím, že pomůže s čištěním špinavých hřebenů. Vlasy, prach a nečistoty na hřebeni jsou živnou půdou pro bakterie, které mohou přispívat k vypadávání vlasů a vzniku lupů. Vyčistěte hřeben tím, že ho opláchnete pod tekoucí vodou a nanesete na něj pěnu na holení. Nechte působit 15 minut a poté opláchněte a nechte uschnout. Pěna pomůže odstranit nečistoty a zároveň zamezí růstu bakterií.

Doporučený článek:  Česnek pomůže k hygienicky čisté toaletě

Ale to není vše! Pokud se chcete pustit do čištění koupelnových ploch, můžete také využít pěnu na holení. Vytlačte ji na špinavý povrch, důkladně ji rozetřete a vyleštěte. Brzy si všimnete, jak matný a špinavý kov znovu zazáří v nečekaném lesku. Vaše koupelna bude zářit čistotou a pohodou díky využití tohoto jednoduchého triku s pěnou na holení.

Zdroj: https://www.angi.com/articles/8-home-problems-shaving-cream-can-fix.htm
.

Doporučené články