Komplexní uhlohydráty v jídelníčku podpoří hubnutí během zimy

Zima je pro tělo obtížné období. Není dostatek slunce, takže se nás tělo snaží přimět nahradit potěšení, které je dáno komunikací s přirozeným slunečním živením. Jídlo je jednou z nejpopulárnějších náhradníků. Proto, jak tvrdí odborníci, zima není čas na restriktivní hubnutí.

Neexistuje špatné počasí

Zima nás nezbavuje starostí o zdraví a fitness – to jsou výchozí body pro snížení hmotnosti. Fyzická aktivita je nedílnou součástí zdravého životního stylu a každé redukční stravy. Vždy, ale zejména při hubnutí, musíte o těle důkladně přemýšlet. Je to zbavit se nežádoucího „přebytečného zavazadla“, ale především by mělo být optimálně funkční.

Doporučený článek:  Šťávy plné ovoce a zeleniny osvěží v horkém létě, k tomu udrží na uzdě obávaný cholesterol

Jak se říká: „Pohybujete nohama, pohybujete střevy.““. Fyzická aktivita podporuje metabolické funkce a usnadňuje likvidaci nepotřebných kilogramů. -5 malá jídla během dne. Funguje to. Tělo, do kterého dodáváme malé dávky kalorií, je pravidelně konzumuje. Nerozšiřuje sklad, tj. Tělesný tuk, protože ví, že za pár hodin se objeví nová „dávka““.

Zdroj obrázku: Freepik

Zdravá strava

Sladká chuť dává potěšení, které hledáme ještě intenzivněji v nepřítomnosti slunce. Držte se zlatého pravidla: na každém jídle udělejte malou část komplexních uhlohydrátů. Postupně uvolňují energii, chrání před útoky vlčího hladu a nekontrolovaným mlsáním. Povolit v nabídce: přírodní, neslazené ovesné vločky, kvalitní celozrnný chléb, celozrnné těstoviny, různé druhy krup a rýže.

Doporučený článek:  Nezdravý jídelníček dává ledvinám zabrat. Tohle je to nejhorší, s čím musí bojovat

Eliminací komplexních uhlohydrátů můžete v krátké době zhubnout velkolepě. Bohužel, taková strava je téměř zaručeným účinkem yo-yo a zlomenými nervy – nejen osoby, která zhubne, ale také její okolí. Náš mozek potřebuje uhlohydráty. Tím, že je nevydáváme, terorizujeme ho. Následně přichází jasné zhoršení duševní imunity a časté výbuchy hněvu.

Zdroj: https://health.clevelandclinic.org/how-many-carbs-to-eat-to-lose-weight/
.

Doporučené články