Tvarohová zmrzlina osvěží a nijak neublíží štíhlé linii

Tvaroh je jedním z produktů, které se skvěle hodí k snídani, svačině i večeři. Možná vás to ani nenapadlo, ale tvaroh je úžasný také pro dezerty. Vyrobit si z něj můžete velmi zdravé a lehké dezerty, které budou dokonalé na letní měsíce. Navíc se nemusíte bát o štíhlou linii, protože vám tvaroh pomůže s hubnutím. Poradíme vám, jak si připravit velmi zdravou zmrzlinu.

Proč jíst tvaroh pro štíhlou postavu?

Tvaroh se většinou používá na sendviče nebo ke zdravé snídani. Stejně tak si z něj můžete připravit zdravou a sladkou dobrotu. Ani při dietě nebo větší fyzické aktivitě se nemusíte tvarohu obávat. Je velmi zdravý a nízkokalorický. Navíc obsahuje hodně bílkovin a žádný cukr. Tento produkt by měl být součástí jídelníčku každého z nás.

Doporučený článek:  Káva na vietnamský způsob nadchne milovníky sladkého. Vychutnejte si spojení dezertu a oblíbeného nápoje
Zdroj obrázku: Freepik

Tvarohová zmrzlina

Tradiční zmrzlina má hodně kalorií a rozhodně není zdravá. Na druhou stranu tento recept vám přinese hodně zdraví i chuti. Tvarohová zmrzlina patří mezi nejzdravější dezerty ze všech, takže ji rozhodně musíte vyzkoušet. Potřebujete na to jen 1 balení tvarohu, hrst oblíbeného ovoce a 1 lžičku medu. Med můžete vynechat, pokud máte hodně sladké ovoce.

Všechny ingredience vložte do mixéru a rozmixujte do hladka. Potom přesuňte hotovou zmrzlinu do vhodné nádoby a uložte do mrazáku. Na horní část můžete položit plátky ovoce, které jste dali do zmrzliny. Směs vložte na pár hodin do mrazáku, aby mohla zmrzlina dokonale ztuhnout. Potom ji můžete ochutnat a užít si chuť svého oblíbeného ovoce v osvěžující formě.

Doporučený článek:  Lahodný krémový dort s mléčnou náplní se rozplyne na jazyku

Je tato zmrzlina zdravá?

Tvarohová zmrzlina je dokonalá svačina pro horké letní dny. Nemusíte se bát o štíhlou postavu, protože tvaroh je velmi zdravý. Celá porce zmrzliny podle tohoto receptu bude mít asi 320 kalorií. Jednotlivé porce budou mít samozřejmě mnohem méně. V klidu si můžete dopřát tento jedinečný dezert. Navíc si pokaždé uděláte takovou příchuť, na jakou budete mít právě chuť.

Zdroj: https://thebigmansworld.com/cottage-cheese-ice-cream/
.

Doporučené články