Triky, jak zbavit kuře kůže a šlach jednoduchou metodou

Vyzkoušejte tyto skvělé triky, jak rychle zbavit kuřecí maso kůže a šlach. S těmihle jednoduchými triky z TikToku bude vaření mnohem rychlejší. TikTok je v poslední době hodně populární a lidé tu rádi sdílejí vtipná videa i ta, která jsou užitečná. Například Gina Homolka, zakladatelka Skinnytaste, se na svém TikToku rozhodla podělit o trik, jak se co nejrychleji zbavit kuřecí kůže. Máme pro vás i další tipy, jak snadno a rychle očistit kuře, například od šlach.

Znáte triky na čištění kuřete z TikToku?

Možná už jste na TikToku narazili na Ginu Homolku. Ta se živí jako profesionální kuchařka a často sdílí užitečné a praktické tipy na vaření. Její profil na TikToku sleduje více než 270 000 tisíc lidí a myslíme, že si ho také brzy oblíbíte. Nedávno natočila video, ve kterém prozrazuje skvělý trik, jak snadno a rychle odstranit kůži z kuřete.

Doporučený článek:  Veganství je stále populárnější. Přináší výhody pro zdraví i přírodu

Jak na odstranění kůže? Pomoc je jednoduchá. Připravte si dvě papírové utěrky. Jednou kuchyňskou utěrkou pevně uchopte kuře. Druhou papírovou utěrkou kůži z kuřete jedním tahem sloupněte. Toto video se stalo obrovským hitem a mnozí Gině děkují za to, jak si odteď v kuchyni ušetří mnoho času a práce s čištěním kuřete.

Zdroj obrázku: Freepik

Jak na vaření kuřete pomocí návodů z TikToku?

Gina není jediná tiktokerka, která na svém profilu sdílí užitečné rady. Podívejte se i na další videa, která se stala v krátkém čase virálními. Mnoho uživatelů se dělí se svými sledujícími o své triky okolo vaření kuřete.

Doporučený článek:  Vybrat dobrou bílou klobásu nemusí být sázka do loterie. Kvalitu prozradí několik znaků

Velký problém nastává ve chvíli, kdy chceme připravit pokrm z kuřecích prsíček a nevíme, jak z nich rychle a pokud možno co nejšetrněji, odstranit šlachy. Pokud potřebujete i vy odstranit z kuřecích prsou šlachy bez zbytečného nepořádku, použijte k tomu vidličku a papírovou utěrku. Hroty vidličky zasuňte mezi šlachy a jedním tahem zatáhněte směrem dolů. Tak odtrhnete celou šlachu. Chce to cvik, abyste získali ten správný grif. Protože čerstvé kuřecí maso klouže, poslouží vám ke správnému uchycení utěrka.

Tento další trik oceníte ve chvíli, kdy budete péct kuřecí paličky. Aby byly rovnoměrně upečené z každé strany, vyplatí se použít grilovací stojan. Maso jednoduše pověste na mřížku a vložte do trouby. Díky tomuto triku se teplo dostane rovnoměrně ke každé straně kuřecích paliček a maso bude krásně propečené a šťavnaté.

Zdroj: https://www.the-sun.com/lifestyle/4238126/simple-trick-removes-skin-from-chicken-without-much-effort/
.

Doporučené články