Exotické koktejly pomohou tělu zbavit se střevních parazitů

Znáte příznaky střevních parazitů a nejjednodušší způsob, jak na ně vyzrát? Nejlepší je vyzkoušet některý z osvědčených receptů, které lidé využívají už po mnoho let. Tyto léčivé koktejly vás zbaví střevních parazitů za pouhých 15 dnů. Jejich příprava je velmi jednoduchá a nebudete na ně potřebovat žádnou chemii. Dnes si představíme dva nápoje. Oba jsou velmi jednoduché a lahodné, což vám pomůže se s touto léčbou snadno vyrovnat.

Fíkový koktejl

Fíky jsou extrémně zdravé a všichni bychom je měli pravidelně konzumovat. Díky fíkům chutná tento nápoj sladce i bez použití jediného gramu cukru a snadno tak zreguluje práci střev. K výrobě potřebujete tři čerstvé fíky (nebo sušené a dvě hodiny máčené ve vodě), půl sklenice vody (šťávy bez přidaného cukru nebo rostlinného mléka) a 30 oloupaných dýňových semínek. Všechno smíchejte v mixéru a vypijte.

Doporučený článek:  Fazolové lusky lze upravit jako výborné zdravé chipsy
Zdroj obrázku: Freepik

Koktejl ze sladké papáji

Na výrobu tohoto úžasného nápoje budete potřebovat 100 gramů loupané papáji, 15 semínek papáji a 100 gramů kefíru. Papája je nádherně sladká a již mnoho let je uznávaná jako ovoce, které pomáhá v boji proti parazitům. Kromě toho léčí také mnoho dalších onemocnění trávicího systému. Kefír posiluje a obnovuje střevní flóru. Všechny ingredience smíchejte v mixéru a užijte si lahodné smoothie s krémovou texturou.

Co byste do nápojů neměli nikdy přidávat?

Správná strava je při boji proti střevním parazitům velmi důležitá. Z jídelníčku byste měli vyloučit potraviny, které parazity podporují. Nepřidávejte do nápojů ani jídelníčku cukr, med, sladké sirupy, mléko, výrobky z rafinované mouky, smažená jídla, alkohol a mléčné výrobky (smetanu, jogurty, zmrzlinu).

Doporučený článek:  Pohanková mouka nahradí pšeničnou ve všech směrech. Připravte dokonale nadýchané palačinky

Jestli se nechcete vzdát všech sladkostí, vsaďte na banány nebo jiné sladké ovoce. Místo cukru můžete také jako sladidlo použít stévii nebo podobná sladidla. Mělo by se ale vždy jednat o rostlinné produkty, které vám pomohou v boji proti střevním parazitům.

Zdroj: https://www.verywellhealth.com/natural-remedies-for-intestinal-parasites-88232
.

Doporučené články