Zázračné diety málokdy fungují. Malé ranní rituály rozhýbou trávení i tělo, kila půjdou dolů sama

Na internetu i mezi lidmi koluje hodně způsobů, které by měly pomoci s hubnutím. Některé z nich jsou lepší, jiné horší. Hlavní je, že každý z nás je jiný a u každého z nás funguje něco jiného. S tím musíte vždy počítat, abyste nebyli zbytečně zklamaní, že některé osvědčené tipy u vás nemají žádný efekt. Je to zcela normální. Jaké návyky vám mohou doopravdy pomoci?

První nápoj dne je velmi důležitý

Budete se divit, že váš první nápoj po probuzení je klíčový k hubnutí. Většina z nás si dá čaj nebo kávu, ale to vám ke štíhlému pasu nepomůže. Jestli chcete skutečně shodit přebytečné kilogramy a těšit se z hubenějšího a zdravějšího těla, měli byste si zvyknout na nový nápoj. Zde je několik návrhů, ze kterých si můžete vybrat nebo je střídat.

Doporučený článek:  Osmihodinová dieta slibuje zhubnutí i bez přísného jídelníčku. Ne každý ji ale dokáže dodržet

Nejlepší je ráno sklenice vody o pokojové teplotě. Přidat můžete také citron, který pomáhá při zažívacích problémech. Další možností je kokosová voda, která je bohatá na elektrolyty. Jestli potřebujete ráno něco teplého, dejte si zelený čaj. Má protizánětlivé vlastnosti a působí detoxikačně, což vám pomůže zhubnout. A nakonec si můžete užít celerovou šťávu, která vám zaručeně pomůže zhubnout.

Zdroj obrázku: Freepik

Ranní trénink nepodceňujte

Pohyb je při hubnutí nezbytný. To je všem jasné. Ranní jóga, jízda na kole, plavání, běhání nebo jiný druh cvičení jsou skvělým způsobem, jak začít den. Nejen že budete plní energie, ale také budete lépe a rychleji hubnout. Uvidíte, že po cvičení nebudete mít takový hlad a budete rychle sytí. Navíc budete mít také lepší hladinu cukru v krvi, takže nebudete potřebovat ani svou ranní kávu.

Doporučený článek:  Nedostatek chuti k jídlu může znamenat i vážný zdravotní problém. Zjistěte příčinu co nejdříve

Tohle udělejte každé ráno po probuzení

Existuje i pár dalších návyků, které vám hodně pomohou. Základem je zdravá snídaně. Možná si to nemyslíte, ale i díky jídlu můžete zhubnout. Při jídle se nenechte rozptylovat sociálními sítěmi ani televizí. Soustřeďte se na jídlo a budete sytí mnohem rychleji. Díky tomu toho méně sníte. A změňte způsob dopravy. Jestli je to možné, choďte pěšky nebo jezděte na kole. A místo výtahu choďte po schodech. I malé změny vám zajistí velké výsledky.

Zdroj: https://www.healthshots.com/preventive-care/self-care/6-morning-habits-for-weight-loss-that-you-must-follow/
.

Doporučené články