Tajný spalovač tuků, se kterým je hubnutí hračka: stačí každý den několik loků

Tento malý oranžový zázrak dokáže udržet vaši imunitu silnou. Navíc urychluje hubnutí a je snadno dostupný a levný. Zahrňte toto výrazné ovoce do každodenní stravy a jeho účinku si všimnete velmi rychle.

Šťáva z rakytníku

Přírodní šťáva z rakytníku má silnou a výraznou chuť. V žádném případě nepřemýšlejte nad tím, že byste si tuto šťávu něčím osladili, protože to zničí jeho zeštíhlující vlastnosti. Aby byl tento nápoj chutnější, stojí za to jej zředit vodou nebo přírodní ovocnou šťávou. Můžete pít i malé dávky vysoce koncentrované šťávy. Doporučená dávka rakytníku je 50–100 ml.

Doporučený článek:  Šťávy plné ovoce a zeleniny osvěží v horkém létě, k tomu udrží na uzdě obávaný cholesterol

Kromě toho, že konzumace rakytníku zabraňuje přibývání na váze a urychluje proces hubnutí, je tato nenápadná rostlina vynikajícím zdrojem omega-7 kyselin. Málo se o nich mluví, jsou méně populární než omega-3 a omega-6 kyseliny, ale jsou základní složkou těla, kterou je lidské tělo schopno produkovat samo. Je zajímavé, že snižují objem tukových buněk, snižují pocit hladu a touhu po občerstvení a stimulují tělo ke spalování tělesného tuku.

Zdroj obrázku: Freepik

Další cenné složky

Rakytník obsahuje antioxidanty, kyselinu askorbovou, vitamín E a vitamín K. Je tedy ideálním doplňkem zdravé diety na hubnutí, protože je výživnou a energetickou bombou. Díky vitamínu C má šťáva z rakytníku také příznivý vliv na vzhled pokožky. Jeho konzumace podporuje produkci kolagenu, činí epiderm pružnější a obnovuje ho. To také ovlivňuje vzhled postavy po ztrátě velkého množství kilogramů.

Doporučený článek:  Celebrity propagují nebezpečnou dietu, která tělu vážně uškodí. Nejzdravější strava je úplně jiná

Pokožka po hubnutí nebude hezká, bude dokonce ochablá. Složky obsažené v rakytníku tedy nejen urychlí hubnutí, ale také vám umožní vychutnat si krásnější vzhled po ztrátě zbytečného tuku. Ukázalo se také, že suplementace extraktem z rakytníku řešetlákového zabraňuje růstu tuku, zlepšuje hladinu lipidů a zabraňuje mastným játrům.

Zdroj: https://www.huffingtonpost.co.uk/2012/03/29/new-sea-buckthorn-superfruit-weight-loss-dementia_n_1387335.html
.

Doporučené články