Míchaná vajíčka budou díky majonéze dokonale nadýchaná

Míchaná vajíčka jsou jedním z nejznámějších a nejvybranějších pokrmů k snídani. Toto jídlo je mimořádně jednoduché a jeho chuť dokáže polahodit lidským smyslům. Ať už je člověk bohatý, chudý, dítě, nebo dospělý. Stačí, když přidáte lžíci majonézy. Vajíčka ještě nikdy nebyla tak nadýchaná a měkká jako s majonézou.

Do míchaných vajíček přidejte lžíci majonézy

Míchaná vejce jsou jednoduché jídlo z vajec, smažených na pánvi a na rozpáleném tuku. Považují se za jedno z nejjednodušších jídel známých po celém světě. Navíc je to zdravý způsob, jak si připravit delikátní snídani. Vejce jsou bohatá na bílkoviny, vitamíny a minerály potřebné v naší stravě. S přidáním celozrnného chleba a zeleniny se jedná o mimořádně zdravé jídlo.

Doporučený článek:  Kvasnice nesmí doma nikdy chybět. Pochutnají si na nich rostliny na zahradě i venku

Při přípravě míchaných vajec můžete hodně experimentovat. Můžete přidat slaninu, pažitku, šunku, cherry rajčata nebo žampiony. Toto jsou základní složky, kterými obohacujeme tento pokrm. Ale někdy se vyplatí trochu víc experimentovat. Vyzkoušet můžete majonézu a výsledkem budete velmi překvapeni.

Zdroj obrázku: Freepik

Recept na dokonale nadýchaná míchaná vajíčka

Jaký je tedy postup? Připravíme si přibližně 35 g másla, 3 vajíčka, cherry rajčátka, 1,5 lžíce majonézy, sůl a pažitku. Na pánvi zahřejeme máslo a přidáme rajčata. Zlehka je mícháme 3–5 minut. Vedle v misce si rozšleháme vajíčka a přelijeme je na pánev s rajčaty. Spolu promícháme a udržujeme na slabém plameni.

Doporučený článek:  Při čištění spár přijdou vhod suroviny z kuchyně

Když jsou vajíčka téměř hotová, přidáme majonézu. Vypneme sporák a teprve poté přimícháme majonézu, dochutíme solí a přidáme pažitku. A vajíčka jsou hotová! Míchaná vajíčka nikdy nebyla tak nadýchaná. Tak vám zachutnají, že je budete chtít každý den. Ale pozor, netřeba to přehánět, jako se vším i zde platí zlaté pravidlo, že všeho moc škodí. Přejeme dobrou chuť.

Zdroj: https://www.thekitchn.com/mayoneggs-scrambled-eggs-review-23208716
.

Doporučené články