Březový nápoj vlije do těla sílu čisté přírody. Pročistí organismus a napomůže vysněné postavě

Pokud o nápoji z břízy čtete poprvé, budete překvapeni. V těchto stromech všude kolem nás se nachází poklad, který dokáže pomoci při různých přetrvávajících onemocněních. Zaslouženě je tedy přezdíván nápojem bohů.

Březová míza je bohatá na vitaminy a minerální látky. Je také používána v tradiční ruské medicíně. Údajně má regenerační a omlazující účinky a zároveň podporuje imunitu. Můžete ji sbírat přímo ze stromu, ale v dnešní době ji seženete i běžně k prodeji.

Posiluje a čistí

Jedná se o osvěžující nasládlý nápoj, kterým posílíte odolnost svého organismu. Díky močopudným vlastnostem rychle a snadno vyplavíte nečistoty pryč z těla. V případě pravidelné konzumace dostanete z těla všemožné škodliviny a soli.

Doporučený článek:  V centru Prahy jsme našli restauraci, kde stojí jídlo pod 40 Kč. Zato pivo jen v plechovce a za dvojnásobek

Navíc vám napomůže v případě stresu a funguje skvěle jako prevence chřipkových epidemií. Pokud přeci jen nastydnete a objeví se u vás rýma či kašel, březová voda napomůže k rychlému a snadnějšímu průběhu nachlazení.

V případě, že trpíte na častý výskyt oparů a aft, i tady vám míza může pomoci. Eliminuje jejich výskyt. Tento přírodní zázrak nemá žádné vedlejší účinky. Je tedy možná konzumace bez omezení.

Zdroj obrázku: Freepik

Podporuje hubnutí

Březová míza neboli slzy břízy pozitivně působí na lymfatický systém, díky čemuž uleví od bolesti nohou a zmenší případné otoky dolních končetin. Vzhledem ke zvýšenému množství vyplavené vody z těla přichází slibovaná podpora při hubnutí.

Doporučený článek:  Při výběru rajčat máme široké možnosti. Ta nejchutnější si vypěstujeme sami doma

První úbytky na váze jsou zapříčiněné právě ztrátou zadržené vody. Jako všechno i toto je velice individuální. Někdo zpozoruje velký skok na váze téměř ihned, druhému s váhou tolik nezamává.

Pamatujte ale, že březová voda není zázračný nápoj, po kterém budete mít postavu snů bez toho, že byste museli hnout prstem. Funguje jako pouhý doplněk ke zdravému hubnutí v podobě pravidelné fyzické aktivity a vyváženého jídelníčku.

Máte zkušenosti s pitím nápoje bohů? Viděli jste po jeho konzumaci nějaké změny?

Zdroj: https://www.trails-to-empowerment.org/the-health-benefits-of-birch-water/
.

Doporučené články