Vývarová dieta je hit, který láme rekordy. Skvělé výsledky se dostaví už za 3 týdny

Vývarová dieta láme v Hollywoodu rekordy. Zamilovala si ji herečka Gwyneth Paltrowová, která díky ní zhubla celých 11 kilogramů, ale mezi fanynky patří také Salma Hayeková nebo Halle Berryová. S touto revoluční dietou přišla známá specialistka na výživu, doktorka Kellyan Petrucciová. V čem tato dieta spočívá a jak ji využít na maximum, abyste se zbavili přebytečných kilogramů? Nejde o nic složitého. Zvládne to každý a podpoříte nejen svou postavu, ale také své celkové zdraví.

Co to je?

Vývarová dieta není jen o konzumaci jednoho druhu vývaru. Konzumovat můžete vývar z hovězího, kuřecího, krůtího, jehněčího i rybího masa a kostí s přídavkem zeleniny, který budete vařit velmi pomalu po dobu několika hodin. Dieta si získala velkou oblibu, protože má pozitivní vliv nejen na postavu, ale také na celkové zdraví!

Doporučený článek:  Z organických zbytků vznikne cenné hnojivo. Kompostér se vejde i do malého bytu

Jak tato dieta funguje? Je to velmi jednoduché. K nejlepším výsledkům dospějete, když budete dodržovat 21denní kúru s vývary. Spočívá v tom, že 5 dnů v týdnu konzumujete pokrmy bohaté na maso, ryby, vejce a zeleninu, které mají nízký obsah sacharidů. Další dva dny byste měli vypít čtyři až šest porcí (např. šálků) vývaru z kostí.

Zdroj obrázku: Freepik

Zhubněte díky síle vývaru

Mohlo by se zdát, že vývary nepovedou ke ztrátě přebytečných kilogramů. Opak je pravdou, protože se jedná o novou nízkosacharidovou dietu, kterou můžete využít nejen pro hubnutí, ale také udržení zdravé váhy. Navíc posílíte své kosti a imunitní systém, protože silné vývary jsou pro tělo velmi přínosné.

Doporučený článek:  Veganství může být součástí zdravého životního stylu

Počítejte s tím, že na každého jedince bude tato strava fungovat trochu jinak. Hodně záleží na těle a kalorických potřebách konkrétního organismu. Vývar je na jednu stranu sytý a na druhou stranu nízkokalorický, takže budete potřebovat k ukojení svého hladu jen malé množství. Díky tomu můžete efektivně zhubnout přebytečnou váhu. Vyzkoušejte to také a zaručeně nebudete litovat.

Zdroj: https://drkellyann.com/pages/bone-broth-diet
.

Doporučené články