Vývarová dieta je hit, který láme rekordy. Skvělé výsledky se dostaví už za 3 týdny

Vývarová dieta láme v Hollywoodu rekordy. Zamilovala si ji herečka Gwyneth Paltrowová, která díky ní zhubla celých 11 kilogramů, ale mezi fanynky patří také Salma Hayeková nebo Halle Berryová. S touto revoluční dietou přišla známá specialistka na výživu, doktorka Kellyan Petrucciová. V čem tato dieta spočívá a jak ji využít na maximum, abyste se zbavili přebytečných kilogramů? Nejde o nic složitého. Zvládne to každý a podpoříte nejen svou postavu, ale také své celkové zdraví.

Co to je?

Vývarová dieta není jen o konzumaci jednoho druhu vývaru. Konzumovat můžete vývar z hovězího, kuřecího, krůtího, jehněčího i rybího masa a kostí s přídavkem zeleniny, který budete vařit velmi pomalu po dobu několika hodin. Dieta si získala velkou oblibu, protože má pozitivní vliv nejen na postavu, ale také na celkové zdraví!

Jak tato dieta funguje? Je to velmi jednoduché. K nejlepším výsledkům dospějete, když budete dodržovat 21denní kúru s vývary. Spočívá v tom, že 5 dnů v týdnu konzumujete pokrmy bohaté na maso, ryby, vejce a zeleninu, které mají nízký obsah sacharidů. Další dva dny byste měli vypít čtyři až šest porcí (např. šálků) vývaru z kostí.

Doporučený článek:  Dieta podle krevní skupiny má jednoduchá pravidla. O jejím prospěchu ale odborníci pochybují
Zdroj obrázku: Freepik

Zhubněte díky síle vývaru

Mohlo by se zdát, že vývary nepovedou ke ztrátě přebytečných kilogramů. Opak je pravdou, protože se jedná o novou nízkosacharidovou dietu, kterou můžete využít nejen pro hubnutí, ale také udržení zdravé váhy. Navíc posílíte své kosti a imunitní systém, protože silné vývary jsou pro tělo velmi přínosné.

Počítejte s tím, že na každého jedince bude tato strava fungovat trochu jinak. Hodně záleží na těle a kalorických potřebách konkrétního organismu. Vývar je na jednu stranu sytý a na druhou stranu nízkokalorický, takže budete potřebovat k ukojení svého hladu jen malé množství. Díky tomu můžete efektivně zhubnout přebytečnou váhu. Vyzkoušejte to také a zaručeně nebudete litovat.

Zdroj: https://drkellyann.com/pages/bone-broth-diet
.

Doporučené články