Rakytníková šťáva dodá tělu vzácné omega-7 kyseliny a vitamíny. Je ideální při hubnutí

Zlepšuje metabolismus, urychluje hubnutí, je snadno dostupný, levný a přírodní. Tento produkt získaný pouze z rostliny je skutečným pokladem. Zahrňte jej do své stravy a po krátké době si všimnete jeho skvělého účinku.

Zdravá šťáva

Vědci dokázali, že šťáva získaná z rakytníku má příznivý vliv na postavu, a nejen to. Látky obsažené v této rostlině regulují expresi genů zodpovědných za přírůstek hmotnosti. Pití šťávy z rakytníku urychluje metabolismus a snižuje pocit hladu. Je důležité vybrat si pouze přírodní produkty na bázi této rostliny bez umělých přísad nebo cukru.

Doporučený článek:  Září je měsícem sklizně. Sezónní produkty se hodí pro vytvoření zdravého dietního plánu

Odborníci na výživu zdůrazňují, že šťáva z rakytníku je vynikajícím zdrojem antioxidantů, ale má nízký obsah cukrů. Nebude fungovat jako magický lék, po kterém kilogramy zmizí samy. Avšak tím, že jej zahrneme do stravy a zároveň se postaráme o zdravá a vyvážená jídla, můžeme urychlit proces hubnutí. Rakytník je ideálním doplňkem zdravé diety na hubnutí, která by měla být výživnou a energetickou bombou.

Zdroj obrázku: Freepik

Zklidňuje střeva

Rakytník má příznivý účinek na střevní mikroflóru. Tato rostlina má vliv na množení prospěšných střevních bakterií, které podle odborníků pomáhají udržovat zdravou tělesnou hmotnost. Ukázalo se také, že suplementace extraktem z rakytníku zabraňuje růstu tuku, zlepšuje hladinu lipidů a zabraňuje ztučnění jater. Tato rostlina je vynikajícím zdrojem omega-7 kyselin.

Doporučený článek:  Červená řepa je mimořádně zdravá. Domácí sirup dokáže dokonce předejít rakovině

Tyto kyseliny jsou základní složkou těla, kterou ale lidský organismus není schopen produkovat sám. Vědci dokázali, že ovlivňují objem tukových buněk, snižují pocit hladu a touhu po občerstvení a stimulují tělo ke spalování tělesného tuku. Kromě toho je rakytník zdrojem antioxidantů, vitamínu C, E a K. Rakytník má také příznivý vliv na vzhled pokožky.

Zdroj: https://www.webmd.com/vitamins-and-supplements/sea-buckthorn-uses-and-risks
.

Doporučené články