Vložte si na noc cibuli do ponožky a ráno zažijete velké překvapení

V období zvýšeného výskytu nemocí chceme co nejvíce posílit imunitu. Někteří z nás sahají po babiččiných ověřených radách. Jednou z nich je například použití zvláštního triku s cibulí, kterou si na noc vložíte do ponožek. I když to zní šíleně, ráno budete velmi překvapení.

Babiččiny triky na posílení těla

Abyste pomohli tělu vyplavit toxiny a posílit imunitu, můžete i vy sáhnout po babiččině triku a vložit si cibuli do ponožek na celou noc. I když to zní dost bizarně, podle některých tato akce čistí krev díky kyselině fosforečné obsažené v cibuli. Je zajímavé, že na rozdíl od vzhledu tato léčba způsobí, že nohy nebudou tak intenzivně cítit. To vše díky výše uvedené extrakci toxinů.

Pokud opravdu chcete vyzkoušet tento neobvyklý trik pro posílení imunity, měli byste před spaním nakrájet cibuli na plátky a položit jeden kus na čistá chodidla, pak si obléknout ponožky a jít spát. Namísto ponožek můžete zkusit i fólii, která lépe udrží cibuli na jednom místě. Aby léčba přinesla očekávané výsledky, měla by se opakovat 6–7 dní po sobě.

Doporučený článek:  Tajemné tlačítko v troubě usnadní její čištění na maximum. Během chvíle bude zářit jako nová
Zdroj obrázku: Freepik

Zdravotní výhody

Cibule je bohatá na sloučeniny síry, které jsou zodpovědné za její štiplavý zápach. Když tyto sloučeniny působí na naše nohy, pronikají do těla a poté přispívají k boji proti bakteriím a virům a čistí krev od toxinů. Při použití tohoto triku pocítíte výhody, jako například oslabování bakterií, choroboplodných zárodků a virů.

Tato metoda také působí na příznaky nachlazení a chřipky. Může bojovat také proti oteklým lymfatickým uzlinám. Dále dokáže ovlivňovat oběhový systém a krev a uleví při bolesti ucha. Pokud vám vadí zápach cibule, použijte již zmíněnou fólii a následně si ještě obujte volné bavlněné ponožky. To poněkud eliminuje zápach, ale nesníží účinky léčby.

Zdroj: https://www.medicalnewstoday.com/articles/320167
.

Doporučené články