Vložte si na noc cibuli do ponožky a ráno zažijete velké překvapení

V období zvýšeného výskytu nemocí chceme co nejvíce posílit imunitu. Někteří z nás sahají po babiččiných ověřených radách. Jednou z nich je například použití zvláštního triku s cibulí, kterou si na noc vložíte do ponožek. I když to zní šíleně, ráno budete velmi překvapení.

Babiččiny triky na posílení těla

Abyste pomohli tělu vyplavit toxiny a posílit imunitu, můžete i vy sáhnout po babiččině triku a vložit si cibuli do ponožek na celou noc. I když to zní dost bizarně, podle některých tato akce čistí krev díky kyselině fosforečné obsažené v cibuli. Je zajímavé, že na rozdíl od vzhledu tato léčba způsobí, že nohy nebudou tak intenzivně cítit. To vše díky výše uvedené extrakci toxinů.

Doporučený článek:  Vaření ze zbytků nahrává kreativitě a předejde zbytečnému plýtvání

Pokud opravdu chcete vyzkoušet tento neobvyklý trik pro posílení imunity, měli byste před spaním nakrájet cibuli na plátky a položit jeden kus na čistá chodidla, pak si obléknout ponožky a jít spát. Namísto ponožek můžete zkusit i fólii, která lépe udrží cibuli na jednom místě. Aby léčba přinesla očekávané výsledky, měla by se opakovat 6–7 dní po sobě.

Zdroj obrázku: Freepik

Zdravotní výhody

Cibule je bohatá na sloučeniny síry, které jsou zodpovědné za její štiplavý zápach. Když tyto sloučeniny působí na naše nohy, pronikají do těla a poté přispívají k boji proti bakteriím a virům a čistí krev od toxinů. Při použití tohoto triku pocítíte výhody, jako například oslabování bakterií, choroboplodných zárodků a virů.

Doporučený článek:  Vajíčka lze připravit na mnoho oblíbených způsobů. O konečné podobě rozhodne čas

Tato metoda také působí na příznaky nachlazení a chřipky. Může bojovat také proti oteklým lymfatickým uzlinám. Dále dokáže ovlivňovat oběhový systém a krev a uleví při bolesti ucha. Pokud vám vadí zápach cibule, použijte již zmíněnou fólii a následně si ještě obujte volné bavlněné ponožky. To poněkud eliminuje zápach, ale nesníží účinky léčby.

Zdroj: https://www.medicalnewstoday.com/articles/320167
.

Doporučené články