Neprůstřelná káva je nejnovější trend v hubnutí. Zažene hlad a urychlí spalování tuků

Lidé jí říkají „neprůstřelná káva“, ale jedná se prakticky o kávu s přidáním másla a kokosového oleje. Tato kombinace je velmi zvláštní a většina z nás si nedokáže představit, že místo snídaně bude konzumovat něco podobného. Podle jednoho multimilionáře se ale jedná o úžasnou metodu, jak se zbavit přebytečných kilogramů a zlepšit své zdraví. Proč byste tento nápoj měli pít?

Dietní trend letošního roku

Neprůstřelná káva se přes noc stala obrovským hitem na internetu a lidé podle ní začali hubnout. Díky tomuto úspěchu se její autor rozhodl, že by ji měli lidé konzumovat místo snídaně, což vyvolalo hodně kontroverzí mezi odborníky na výživu, kteří s ním nesouhlasí. Kdo s tímto jedinečným nápojem ve skutečnosti přišel?

Doporučený článek:  Z organických zbytků vznikne cenné hnojivo. Kompostér se vejde i do malého bytu

Jednalo se o bloggera a multimilionáře Davea Aspreye, který měl šanci v Tibetu ochutnat tradiční tibetský čaj s jačím máslem a mlékem. Rozhodl se recept trochu upravit podle svého a zveřejnit ho, aby ho mohli ochutnat i další lidé a těžit z jeho pozitivních vlastností. Podle Aspreye díky této metodě lze výrazně zhubnout, protože tuky v kávě zvýší pocit plnosti a nebudete mít během dopoledne tolik hlad.

Zdroj obrázku: Freepik

Jak kávu připravit?

Je to velmi jednoduché. Potřebovat budete jen kávu, kterou obvykle pijete. Přidejte do ní 1–‍2 lžíce nesoleného másla (nejlépe kravského) a 1–2 lžíce kokosového oleje. Přidat můžete také své oblíbené koření, například skořici nebo kardamom. Díky tomu bude káva chutnat ještě lépe a obě zmíněná koření mají mnoho cenných složek, které zlepší vaše zdraví.

Doporučený článek:  Oloupat papriky jde i bez škrabky. Tyto metody si chválí i profesionální kuchaři

Proč byste ji měli pít?

Ano, podle objevitele tohoto nápoje vám pomůže zhubnout. Základním pozitivem je, že si díky němu dodáte velkého množství energie hned ráno po probuzení a zaženete hlad. Navíc by měl také zlepšit koncentraci a urychlit proces spalování tuků. Nic z toho není vědecky podložené, ale můžete to vyzkoušet na vlastní kůži.

Zdroj: https://www.medicalnewstoday.com/articles/323253
.

Doporučené články