Známá sportovkyně prozradila netradiční recept na kávu, po které kilogramy konečně zmizí

Anna Lewandowská pravidelně sdílí se svými fanoušky zdravé a chutné recepty. Uživatelé internetu rádi využívají její rady. Jedním z nejoblíbenějších receptů se stal recept na kávu, díky které vám půjde hubnutí mnohem snáze.

Ženská inspirace

Anna Lewandowská inspiruje mnohé ženy díky své aktivitě na internetu. Je matkou dvou dcer a vedle svého manžela fotbalisty vůbec nezaostává. Vede společnost, organizuje sportovní školení a podporuje dámy v boji za jejich vysněnou postavou. To, že její rady opravdu fungují, potvrzuje samotná Anna svou štíhlou a atletickou postavou.

Doporučený článek:  Sváteční menu zajímavě doplní netradiční snídaně: cuketové rolky, plněná šunka nebo špenátová roláda

Anna je milovnicí kávy. To není vůbec překvapující, protože četné studie prokázaly, že káva ve správném množství má příznivý vliv na naše zdraví. Dokáže snižovat stres, zlepšuje krevní oběh, obsahuje antioxidanty. Ukazuje se, že tento nápoj je nejen chutný, ale může se stát také spojencem v boji za štíhlou postavou.

Zdroj obrázku: Freepik

Kouzelné vlastnosti

Aby káva získala zeštíhlující vlastnosti, stačí připravit jednoduchou směs, která se skládá pouze ze tří přísad. Tato známá žena sdílela se svými fanoušky způsob, jak si takovou kávu připravit. Oblíbenou kávu zkombinujte s trochou medu, kokosového oleje a skořice. Díky tomu bude mnohem chutnější, a co je nejdůležitější, ještě zdravější. Připravte si 1/2 šálku medu, 3/4 šálku kokosového oleje a lžíci skořice.

Doporučený článek:  Šťavnaté řízky s křupavou kůrkou si získají každého. K jejich dokonalosti stačí jediná ingredience navíc

Všechny připravené složky smíchejte. Tuto směs uchovávejte v chladničce. Jedna lžička takto připravené směsi vám bude bohatě stačit k dochucení oblíbeného aromatického nápoje. Když káva trochu vychladne, jednoduše přidejte jednu lžičku směsi a dobře zamíchejte, dokud se směs nerozpustí. Nyní si můžete s radostí vychutnat kávu a těšit se na nečekané výsledky.

Zdroj: https://thealternativedaily.com/add-coconut-oil-honey-and-cinnamon-to-coffee/
.

Doporučené články