Sassy Water, nejnovější hit pro hubnutí, si snadno připravíte v pohodlí domova

Popularita nápoje „Sassy Water“ stoupá a sociální sítě boří rekordy kvůli nápoji na hubnutí, jehož výhodou je, že se nekupuje jako hotový výrobek. Může si jej za pár kaček připravit doma úplně každý, kdo touží po plochém břichu a po shozených kilech. Jaké je složení zázračného nápoje a proč pomáhá zhubnout? Odpovědi přináší autorka receptu na takzvaný Sassy nápoj Cynthie Sass.

Název podle autorky diet

Cynthia Sass je známá americká dietoložka a nutriční terapeutka, která ve svém centru v Los Angeles pomáhá lidem změnit životní styl a zhubnout. Na svém instagramovém účtu zveřejňuje pravidelně různé rady ohledně jídelníčku, úpravy jednotlivých pokrmů nebo náměty, jak ještě více podpořit hubnutí pomocí zrychleného metabolismu. A právě v jednom zveřejnila svůj návod na zázračný nápoj, kterému se podle ní přezdívá Sassy.

Doporučený článek:  Pohanková mouka nahradí pšeničnou ve všech směrech. Připravte dokonale nadýchané palačinky

Účinný detoxikační elixír

Hubnoucí přípravky za hodně peněz? Právě to je na nápoji Sassy kouzelné, že stojí jen pár korun a není potřeba žádných exotických přísad, většinu má totiž každý doma neustále. Z čeho se připravuje? Z vody, salátové okurky, citronu, máty a čerstvého zázvoru. Co je na této kombinaci zázračné? Všechno! Každá ingredience má totiž detoxikační vlastnosti, které povzbuzují metabolismus.

Zdroj obrázku: Freepik

Rychlá příprava a obdivuhodné účinky

Nápoj se rychle připravuje, pije se během celého dne, důležité je nezapomenout na sklenku ráno na lačno a druhou před večeří, přičemž pravidelné pití pomáhá redukovat tukovou tkáň v oblasti břicha, současně snižuje chuť k jídlu. Spolu s nastartováním metabolismu se jedná o dokonalý přípravek, který neobsahuje takřka žádné kalorie, navíc je bohatý na vitamíny C, skupiny B a minerály, jako jsou vápník, železo, hořčík, fosfor a draslík. Jaké jsou poměry jednotlivých ingrediencí?

Doporučený článek:  Sladké recepty z lesních plodů, které zachutnají dětem i návštěvě

Přísady na nápoj Sassy:

  • cca 6–8 sklenic vody,
  • 1 citron,
  • několik lístků čerstvé máty,
  • 1 lžička sušené máty,
  • 1 lžička čerstvě nastrouhaného zázvoru,
  • 1 okurka.

Voda se nalije do nádoby, vloží se tenké plátky okurky a citronu, přidá se máta a zázvor. Nádoba se umístí do chladu na celou noc, ráno se přecedí a popíjí během dne a před hlavními jídly.

Zdroj: https://www.prevention.com/weight-loss/a18925252/flat-belly-diet-sassy-water/
.

Doporučené články